SHOPMC Lite

Webhosting

Naše firma poskytuje profesionální webhostingově služby. Doporučujeme SHOPMC používat výhradně na našem webhostingu, tím dostáváte záruku, že systém pojede bez problémů.

Export do vyhledavačú zboží

Heureka, zboží.cz, monitor, vybereme a další. Náš systém toho umí hodně, a export zboží pro vyhledávače je opravdu důležitá věc. S těmito nástroji bude Váš obchod a zboží opravdu prodávat.

Anketa

Zajímají Vás názory Vašich návštěvníků? Pokud ano lze přídávat jakékoli množství anket. Lze měnit otazky, přidávat libovolná počet odpovědí.

Diskuse

Diskusi je možno vést jak k produktu, tak ke článkům. Přispěvky lze schvalovat automaticky, nebo pouze administrátory. Induviduální možnost zapínání a vypínání diskuse k jednotlivých sekcím. K dispozici je také kompletní diskusní fórum s témati.

 

Technická podpora

Se systémem získáváte také bezplatné pravidelné aktualizace. Tím je Vám zaručen vždy aktuální systém. Na telefonu jsme v pracovní dny od 9:00 do 17:00 Při jakémkoli probému jsme tady pro Vás. Ať už na našem Helpdesku, telefonech či e-mailech.

SEO optimalizace

Náš systém a jeho šablony jsou nakódovány tak, aby byli tzv. SEO frendly. Poskytnuta je pokročilá SEO optimalizace. Možností za příplatek je ale také SEO analýza od externí firmy, kterou Vám můžeme domluvit. SEO je komplikovaná služba, která závisí na mnoha faktorech.

Emailový zpravodaj

Psaní newsletterů je velice účinný nastroj pro zvýšení prodeje. Rozesílejte emaily vašim zákazníkům, které lze také řadit do skupin.